5 patarimai pirmosioms lenktynėms

5 paprasti ir greiti patarimai pirmosioms lenktynėms

PATARIMAI, VAIZDINĖ MEDŽIAGA

8/24/20231 min read

5 patarimai varžyboms
5 patarimai varžyboms

Pirmosios lenktynės gali sukelti nemažai streso ir emocijų. Šiame trumpame straipsnyje pateiksime kelis patarimus kaip pasiruošti pirmosioms lenktynėms!

 1. Pasimaitinkite prieš lenktynes

  Karštomis ir vėsiomis dienomis reikia maitintis. Net jeigu oras vėsus reikėtų nepamiršti gerti skysčius prieš lenktynes ir jų metu. Karštomis oro sąlygomis įprastai gali nesinorėti valgyti, tad tai gali teikti daryti per prievartą. Pagrindinis valgymas įprastai turėtų būti iki 3 valandų prieš lenktynes. Lenktynių metu angliavandeninis gėrimas, batonėliai ir geliukai padės įveikti distanciją lengviau.

 2. Pailsėkite prieš varžybas

  Ko neprivalgėte jau nebeprilaižysite. Labai retai nuvargusios kojos varžybų starte teigiamai įtakos rezultatus. Geriau atvykti persiilsėjus į varžybas, nei pervargus.

 3. Nepradėkite per smarkiai

  Labai lengva pasiduoti adrenalinui ir lėkti akis išdegus kartu su grupe, tačiau taip galite sudeginti nemažai savo jėgų. Net ir trumpose lenktynėse tai yra aktualu!

 4. Susiplanuokite varžybų dieną išvakarėse

  Susidėkite daiktus, kuriuos imsite į varžybas, taip bus lengviau varžybų dieną. Varžybų dieną ir taip patirsite nemažai streso, pasistenkite jo kiekį sumažinti susiplanuodami viską iš anksto.

 5. Žinokite trasą

  Nepriklausomai nuo to ar važiuojame gravel, plento ar MTB varžybas, trasos žinojimas gali teigiamai paveikti Jūsų rezultatą. Kai kurios trasos vietos gali būti sunkesnės, kai kuriuos lengvesnės. Jeigu yra galimybė išbandykite varžybų trasą gerokai prieš varžybas.

  Tikimės, jog šis blitz straipsnis pagelbės sezono metu!