Treniruočių planai individualiems poreikiams

Sukūrėme tris paketus, kurie leis nuspręsti, kiek priežiūros ir konsultacijų norite gauti iš trenerio.

Užpildykite kontaktų formą ir mes su Jumis kuo greičiau susisieksime, susipažinsime, parinksime treniruočių planą, o tada – kibsime į darbus. Prieš pradedant treniruotis aptarsime Jūsų fizinį pasirengimą, buvusias ar esamas traumas, tikslus, turimas galimybes ir treniruotėms skirtą įrangą.

Jei treniruočių planą įsigysite iškart keliems mėnesiams, pritaikysime nuolaidą. Apmokėjimas vykdomas po pirminio skambučio.

Kainos
Bronza - 69€/mėn

Sidabras - 89€/mėn

Auksas - 99€/mėn

Užpildykite formą ir su Jumis susisieksime artimiausiu metu

Kaip atrodo treniruočių planas?

Metinis planas

Atsižvelgiant į Jūsų išsikeltus tikslus sudaromas metinis planas. Tai yra įrankis, leidžiantis planuoti krūvius makro lygmeniu ilgalaikėje perspektyvoje. Periodizacija yra metodas, kurio pagalba keičiama treniruočių trukmė, intensyvumas visų metų laikotarpiu, siekiant sezono piko. Taip palengvinamas visą atleto treniravimo procesą, nes tampa aišku, kiek reikia treniruotis tam tikru laikotarpiu.

Prisitaikymas

Treniruočių planą taikome prie sportininko, o ne atvirkščiai. Atsižvelgiame į metų laikus, veiklas, darbų krūvius, norus ir galimybes. Savaitės ir mėnesio eigoje sudėliojamas planas būtent Jums.

Tai leidžia nepalūžti užklupus darbams ar kitoms veikloms, išvengti perdegimo ir maksimaliai išnaudoti turimą laiką.

Grįžtamasis ryšys

Nelikite vieni su treniruočių planu. Grįžtamasis ryšys Jums padės pradėjus tinginiauti arba persistengiant.

Nežinote, ką daryti pasikeitus orams? Pasiūlysiu alternatyvas, ką veikti tą dieną.

Laukia išvyka, komandiruotė ar laikas su šeima? Pasiūlysiu, kaip suderinti šias veiklas.

Reikia motyvacijos ir noro? Pasistengsiu motyvuoti judėti į priekį!

Įdomios ir tikslios treniruotės

Sutaupykite laiko išvengdami bereikalingos komunikacijos apie tai, kaip atlikti tam tikras treniruotes. Tikslūs aprašymai ir video nuorodos pagelbės efektyviai treniruotis.

Vienas iš didžiausių motyvacijos žudikų yra rutina. Tam išspręsti sukūriau didelę biblioteką įvairių treniruočių ir pratimų. Tai leidžia treniruotėms nesikartoti daugybę kartų ir efektyviau ugdyti įvairiapusiškumą, jeigu tai reikalinga.

70+ įvairių plento ir MTB treniruočių

50+ bendro fizinio parengimo treniruočių

Nesikartojančios ir detalios treniruotės

Kiekviena detaliai aprašyta treniruotė sutaupo laiko Jums. Nereikia komunikuoti dėl smulkmenų, viskas tikslu ir aišku.

  • Virš 70 unikalių plento ir MT specifikai skirtų treniruočių

  • Virš 45 skirtingų bendro fizinio parengimo treniruočių

Kaip išsirinkti treniruočių plano paketą?

Kiekvienas treniruočių planas suteikia skirtingą kiekį gaunamų naudų. Priklausomai nuo poreikių pateikiame kelis patarimus kaip išsirinkti tinkamą treniruočių plano paketą.

  • Bronza - puikiai tiks pradedantiesiems ir labiau patyrusiems atletams. Jeigu Jūs tiesiog norite žinoti kaip sportuoti kitą dieną ir siekti užsibrėžto tikslo, Jums nebūtina analizė, neturite galios matuoklio, šis variantas puikiai tiks Jums.

  • Sidabras - jeigu siekiate aukštesnių tikslų, planuojate dalyvauti varžybose ir siekti aukštesnių rezultatų, turite pulsometrą ir/arba galios matuoklį, norite konsultacijų ir analizės.

  • Auksas - ieškote aukščiausios kokybės, varžybaujate, reikalinga maksimali rezultatų bei sportinio pajėgumo analizė ir komunikacija yra numeris vienas prioritetas.

Net ir pasirinkus paprastesnį planą suteiksiu grįžtamąjį ryšį ir atsakysiu į iškilusius klausimus!

Atsiliepimai

"Treniruojuosi virš metų ir labai džiaugiuosi savo pasirinkimu bei matau didelius pasikeitimus savo fizinėje būklėje. Džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir rekomenduoju Atletų kalvę tiek naujokams, tiek pažengusiems, kurie nori tobulėti ir augti kaip sportininkai!"

- Viltė Kriaučiūnaitė

"Tikslingai dirbau pagal planą visą sezoną. Tikslingas darbas atvedė ir į pirmą sezono pergalę, kas tikrai kelia sportininkui motyvaciją judėti pirmyn. Rekomenduoju!"

- Gustas Raugala

"Kokybė ir maksimalus įsitraukimas į treniravimo procesą, tai pagrindiniai dalykai ką gavau pasirinkusi Venantą! Čia rasite viską, ko reikia tikslingam asmeniniam tobulėjimui dviračių sporte, telieka išsikelti tikslą ir pradėti treniruotis."

- Elena Čiuraitė

Bendra savijauta ir sveikata pasiekė tokį lygį, kokiame nebuvau net paauglystėje: medžiagų apykaita tapo žaibiška, praktiškai nustojau sirgti, nuolat esu pilnas jėgų, gerai jaučiuosi ir greitai atsistatau. Už šią savo transformaciją esu dėkingas treneriui Venantui, kuris per trumpą laiką padėjo pasiekti gerų rezultatų sporte ir fiziškai bei psichologiškai sustiprėti.

- Tomas Morozovas