Venantas Lašinis

Atletų kalvės įkūrėjas, Baltijos šalių čempionas 2022, įvairių tarptautinių ir vietinių varžybų nugalėtojas ir prizininkas.

Minam100 ambasadorius

Trek dviračių gamintojo ambasadorius

Vytauto Didžiojo Universiteto Aeromix mokymų sertifikuotas treneris

Noriu perduoti savo patirtį Jums!

Plentas

Daugiau nei 100 podiumų

Vidutinė užimta vieta ant podiumo 1,9

Cyclocross

12 podiumų

Vidutinė užimta vieta ant podiumo 1,3

Trekas

18 podiumų

Vidutinė užimta vieta ant podiumo 1,7

MTB

8 podiumai

Vidutinė užimta vieta ant podiumo 1,8

"Treniruojuosi virš metų ir labai džiaugiuosi savo pasirinkimu bei matau didelius pasikeitimus savo fizinėje būklėje. Džiaugiuosi pasiektais rezultatais ir rekomenduoju Atletų kalvę tiek naujokams, tiek pažengusiems, kurie nori tobulėti ir augti kaip sportininkai!" 

- Viltė Kriaučiūnaitė

"Tikslingai dirbau pagal planą visą sezoną. Tikslingas darbas atvedė ir į pirmą sezono pergalę, kas tikrai kelia sportininkui motyvaciją judėti pirmyn. Rekomenduoju!"

- Gustas Raugala

"Kokybė ir maksimalus įsitraukimas į treniravimo procesą, tai pagrindiniai dalykai ką gavau pasirinkusi Venantą! Čia rasite viską, ko reikia tikslingam asmeniniam tobulėjimui dviračių sporte, telieka išsikelti tikslą ir pradėti treniruotis."

- Elena Čiuraitė

Bendra savijauta ir sveikata pasiekė tokį lygį, kokiame nebuvau net paauglystėje: medžiagų apykaita tapo žaibiška, praktiškai nustojau sirgti, nuolat esu pilnas jėgų, gerai jaučiuosi ir greitai atsistatau. Už šią savo transformaciją esu dėkingas treneriui Venantui, kuris per trumpą laiką padėjo pasiekti gerų rezultatų sporte ir fiziškai bei psichologiškai sustiprėti.

- Tomas Morozovas