Factor Ostro VAM long term review

Plačiau apie Factor Ostro VAM dviratį kaip sekėsi minti ilgiau.

APŽVALGOS

4/18/20242 min read

Factor ostro vam dviratis
Factor ostro vam dviratis

Factor Ostro VAM apžvalga. Pirminis straipsnis . Praėjus kuriam laikui ir susigulėjus įspūdžiams norisi papasakoti tautai kaip dviratis važiuoja po n kilometrų.

Didelė dalis informacijos praėjusiame straipsnyje yra tiesa ir dviratis tikrai važiuoja puikiai, bet šifruojant paraidžiui Factor pradžia tikriausiai reikštų Fast And Creaking.

Pirmoji problema - centrinė ašis.

Nuotraukoje nesimato, bet iš šonų vienoje pusėje galima užkišti nagą, kitoje ne. Centrinė ašis T47 standarto yra puikus dalykas, geriau nei press fit guoliai. Tačiau dėl rėmo gamybos ypatumų kažkas padaryta taip, kad BB labai greit išsimalė (apie 3000-4000km) Ispanijos ir Australijos sąlygomis. Factor Owners grupėje ne vienas video su vienodais garsais, abejotina, kad ceramic speed bus pardavę tiek daug brokuotų guolių. Gerai tai, kad ceramic speed pakeitė nemokamai, ačiū Jiems. Taip pat daliai žinoma problema - nepaaiškinamas traškėjimas. Factor Bike Owners grupėje gausu panašių postų.

Viskas ok, guoliai yra dylančios dalys. Kita problema su kuria susidūriau - slenkantis seatpostas. Su 70kg svoriu Ispanijos keliais seatpostas neturėtų slinkti. Pasirodo dar viena iš Factor ligų yra seatpostų ir rėmo skylių skirtumai. Tie patys modeliai turi tai storesnius, tai kūdesnius seatpostus dėl ko sėdynės priveržimo sistema negali normaliai prispausti seatposto ir jis pradeda smukti nors užveržtas pagal rekomendacijas ir nesvarbu ar tepta su Carbon grip ar netepta. Iš to pačio dviračio išimtas seatpostas gali netikti kitam dviračiui. Quality control departamentas stiprus dvejetas šiuo atžvilgiu.

Daugiau jau kantrybė nebelaikė ir Factor Ostro VAM buvo perleistas kitam savininkui. Mažas pastebėjimas su galimomis problemomis ateityje - galinė šakė yra super minkšta, ratą išimant ji būna net persikreipia ir įdėjimas galinio rato atgal gali būti gana problematiškas.

Kiti niuansai girdėti iš kolegų bei užsienio komandų yra panašūs. Dar viena problema kai kuriems modeliams prastai atlikti dažymo darbai.

Overall

Dviratis greitas, lengvas, tačiau palyginus su kitais modeliais yra nevisai nekomfortiškas. Ieškantiems komfortiško dviračio reikėtų pasižvalgyti į kitų gamintojų.

Minusas. Jaunas premium kokybės brendas kol kas ne visiškai atsakantis už kokybę.

Pliusas. Geras dalykas šiame dviratyje yra vairas - jis labai kietas, nesilankstantis, tad malonu galingiau pravažiuoti, nes gali truktelti vairą sprintuodamas.

Pliusai. Factor kol kas noriai keičia visas problematiškas dalis, lūžusius rėmus irgi, tai bent dėl to smagu.

Bendras vertinimas 7/10 (ne daugiau).