Kaip paversti vykimą į darbą dviračiu malonesniu?

Kaip minti su dviračiu į darbą - keli patarimai Jums

PATARIMAI, VAIZDINĖ MEDŽIAGA

10/31/20221 min read

Motyvacija atėjus žiemai dingo? Pateikiame krūvą patarimų kaip užsinorėti vykti į darbą dviračiu! Keliavimas į darbą dviračiu atneša ir finansinės naudos, turime kelis patarimus keliaujantiems į darbą reguliariai.

1. Kaip sutaupyti pinigų važiuojant į darbą?

Įsivertinkite finansines galimybes, galbūt ne sezono metu važiuojant į darbą galima dviratį pakeisti į pigesnį. Jeigu nėra tokios galimybės, galbūt verta pakeisti anglies pluošto ratus į pigesnius, o Dura Ace grupę į 105 ar dar pigesnę? Gal turite sandėliuke besimėtančių senų komponentų, kuriuos galite pribaigti žiemą? Visi puikiai žinome, jog dviračiai keliavimui į darbą dažniausiai kenčia labai smarkiai – praeinantys darbuotojai gali aptrankyti dviratį, jis tikriausiai po važiavimo į darbą bus pastatytas kampe ir neplaunamas, įbrėžimai, druskos, purvas po truputį gadina dviračio dalis. Sutaupyti piniginai kuro, parkavimo ir kitų kaštų prasme tikriausiai leis kitai žiemai atsinaujinti dviratuką.

Bonus tip: keliaujant į darbą galbūt pakeliui yra bekontaktė plovykla, kurioje galite nuplauti druskas, smėlį ir kitus nešvarumus vos už keliasdešimt centų, o dviratis Jums padėkos!

2. Kaip įveikti ilgus atstumus minant į darbą dviračiu

Faktas, jog niekas nenori anksti ryte puškuoti į kalną. Jau dabar kai kurie miestai priima dviratininkus su dviračiais autobuse, tad galbūt verta dalį maršruto įveikti autobusu? Jeigu gyvenate už miesto, galbūt nebūtina visą atstumą įveikti automobiliu? Pastatykite automobilį miesto pakraštyje ir likusį atstumą įveikite dviračiu!

3. Šlapios kojos lietinguoju metų laiku

Faktas, jog #winteriscomming, tad rekomenduojame jai tinkamai pasiruošti. Daugelis žmonių net nepagalvoja apie, tai, jog net ir plentiniams dviračiams yra sukurti specialūs purvasargiai, kurie padeda labai lengvai ir efektyviai išspręsti šlapių kojų, sėdmenų, ir važiuojančių iš paskos kolegų švarių veidų išsaugojimo problemas. Pilni purvasargiai padeda išlaikyti dviratį švaresniu, leis važiuoti ilgiau ir prastesnėmis oro sąlygomis. Faktas, jog geri antbačiai tikrai padės!

4. Nusivežkite daugiau drabužių į darbo vietą.


Tai leis pasikeisti suplėšytus, išpurvintus, suprakaituotus drabužius. Kolegoms Jums padėkos. Jeigu nusivešite daugiau drabužių kelioms dienoms ar net savaitei į priekį būtų puiku. Tai leis sutaupyti laiko vakare arba ryte prieš išvykstant į darbą.

Tad pratęskite sezoną investuodami vos keliasdešimt eurų ir gerbkite vieni kitus!