Kaip netapti Naujųjų metų statistika?

Artėjant Naujiesiems metams prireiks ne tik vidinės motyvacijos. Pasinaudokite išorinė pagalba siekdami savo tikslų.

PATARIMAI, VAIZDINĖ MEDŽIAGA

12/28/20220 min read

Dabar yra tas metų laikas, kai visi išsikeliame arba pradedame galvoti apie Naujuosius metus, tikslus ir kaip Juos pasieksime. Nors yra daugybė straipsnių tikslų išsikėlimui, tačiau svarbu žinoti kaip Juos išsikelti efektyviai. Statistika rodo, jog vos 8% žmonių pasiekia savo išsikeltus tikslus. Kaip nepatekti tarp tų 92% likusių, kuriems nepasisekė pasiekti tuos tikslus? Šiandien tai ir panagrinėsime!

Atsakykite į klausimą kodėl

Vienas iš svarbiausių dalykų keliantis tikslus yra atsakyti į klausimą kodėl norite tai pasiekti. Kas Jus motyvuoja? Ar tai realus tikslas? Nepriklausomai nuo to ar siekiate tapti geriausiu savo srityje, ar norite palaikyti tam tikrą treniruotumo lygį pagalvokite - kodėl to siekiate. Tikslų siekimas kartais būna sudėtingas, sunkus ir reikalauti daug pasiaukojimo. Savo motyvacijos išlaikymas ir aiškaus tikslo turėjimas priekyje savęs leis siekti aukščiausių tikslų.

Realizuokite savo tikslus

Kai išsikelsite savo tikslus, laikas pradėti juos realizuoti. Užsirašykite savo tikslus ir matykite Juos kiekvieną dieną. Vaizdiniai priminimai pagelbės išlaikyti motyvaciją aukštame lygyje. Motyvacinis šūkis ant telefono užsklandos, motyvuojanti nuotrauka ant šaldytuvo, kasdien matomi medaliai ir t.t. Reguliariai matant savo siekiamybes tikslų įveikimas taps lengvesnis.

Įtraukite kitus

Dar vienas puikus būdas pasiekti savo tikslus yra turėti komandą ar bent treniruočių draugą. Asmuo, kuris lauks Jūsų, galbūt netgi paragins nepasiduoti ir išminti, kai to nenorite bus ypač svarbu sunkiausiais momentais. Draugai, kurie turi panašų mąstymą, užsidegimą ir motyvaciją yra geriausi treniruočių partneriai, kurie privers Jus judėti į priekį ir siekti savo tikslų.

Išsikelkite tarpinius tikslus

Jeigu Jūsų tikslas yra Lietuvos čempionatas, įtraukite kelis kuklesnius tikslus prieš jį. Išsirinkite tarpinius tikslus, kurie yra panašūs į Jūsų galutinį. Taip Jūs suskaidysite didelį tikslą į kelis mažesnius. Treniruodamiesi ir sekdami savo progresą savaitę po savaitės, gerindami savo techninius įgūdžius palengvinsite ilgą kelionę tikslo link. Mažesni tikslai, padės efektyviau susiplanuoti mažus treniruočių blokus ir Juos įvykdyti. Jeigu turėsite tik vieną tikslą priekyje savęs gali būti sunku išlaikyti koncentraciją sezono metu siekiant to tikslo. Tarpiniai tikslai labai pagelbės - skaldyk ir valdyk!

Tikimės, jog šie patarimai padės siekti savo išsikeltų tikslų artėjant Naujiesiems metams!

https://www.trainingpeaks.com/blog/don-t-become-a-new-year-s-statistic-how-to-achieve-your-goals/