1 ToE etapas
Planas buvo laukti finalo ir finiše siekti kuo geresnės pozicijos, o jaunimui bandyti atitrūkti nuo grupės. Viskas puikiai pavyko, Dominykas atitrūko beveik visus 200km. Buvo keli momentai, kai grupė suplyšo bet susirinko atgal visi į krūvą. Finiše nusprendėme vežti Roką, turim top 10
Pats prisidėjau išvežimu paskutiniuose kilometruose ir darbo sustygavimu, kad komanda turėtų kuo geresnį rezultatą.
Ilsimės ir ruošiamės rytojui, jau sunkesnei dienai!